Nasıl Bilet Alabilirim ?

1 Güzergah ve koltuk seçimi
2 Kimlik ve ödeme bilgileri
3 Tebrikler yolculuğunuzun keyfini çıkartın...

Her hangi bir problem ile karşılaştığınızda lütfen çağrı merkezimize ulaşınız veya bilgi@sakaryavib.com.tr'den bize ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

7/24 Bize ulaşabilirsiniz.
0850 455 5454
Sizin için her an buradayız!
Vib Kart
Seyahat edilen güzergâhın ücretinin %10'unun VİB PUAN olarak biriktirildiği ve biriken bu puanlarla ücretsiz seyahat etme imkânı sağlayan müşteri kartıdır.

VİB TURİZM ile seyahat eden her konuğumuz bu programdan yararlanabilir. Rezervasyon ofislerimizden üyelik kaydı yaptırıp üye numarası alabileceğiniz gibi, SMS ile de VİB Kart üyesi olabilirsiniz. Bunun için ÜYE yazıp bir boşluk bırakarak AD SOYAD CİNSİYET TCNO bilgilerinizi 0532 444 54 54' e SMS göndermeniz yeterli.

Bu durumda GSM numaranız aynı zamanda VİB Kart numaranız olacaktır. Bilet alımlarında bu üyelik numaranızın bildirilmesi puanlarınızın sizin hesabınızda toplanması bakımından gereklidir.

Kişiye özel olan VİB KART' ta biriken puanlarla ücretsiz seyahat etme hakkı yalnızca kart sahibine aittir. Puan toplamada esas rakam VİB TURİZİM'İN her güzergahı için belirlediği puandır.

Her seyahat gerçekleştikten seyahat ettiğiniz güzergâhın puanı hesabınıza eklenecektir. Puanlar üye hesabında seyahat başında toplanır ve 6 ay muhafaza edilir. Kazanmış olduğunuz puanları Internet'ten veya rezervasyon ofislerimizden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca her bilet alımınızda önceki birikmiş toplam puanınız biletinizin üzerine yazılacaktır. Ödül için gereken puana ulaştığınızda promosyon bileti alabilirsiniz. Hesaba geçtikten 6 ay süre sonunda kullanılmayan puanlar hesaptan silinir.

Promosyon biletler yılbaşı, bayram, sömestr gibi çok yoğun trafik olan birkaç gün dışında yıl boyunca kullanıma açıktır.